Ostatní

Produktů na stránku:
zvětšit obrázek: #57P MINI-BAK

#57P MINI-BAK 

#57P MINI-BAK MINI-BAK s clipem. Speciální retraktor s praktickým, černým úchytem pro tužku. Vhodné pro klasické tůžky, pastelky či propisky. Dobrý pomocník do dílny.

zvětšit obrázek: #65 ID MINI-BAK

#65 ID MINI-BAK 

MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, například ID karet, vstupních karet, vizitek či chipů. Modrá barva, připevnění retraktoru na oblečení pomocí krokodýlka.


zvětšit obrázek: #67 ID MINI-BAK

#67 ID MINI-BAK 

#67 ID MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, například ID karet, vstupních chipů, vizitek. Černá barva, připevnění pomocí kovového krokodýlka.

zvětšit obrázek: #52 MINI-BAK

#52 MINI-BAK 

MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů pomocí ocelového kroužku. Modrá barva, připevnění pomocí klipu.


zvětšit obrázek: #50MINI-BAK

#50MINI-BAK 

#50 MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, pomocí ocelového kroužku. Černá barva, připevnění pomocí kovového klipu. Vhodné pro malé množství klíčů.

zvětšit obrázek: #7LSC Průmyslový KEY-BAK

#7LSC Průmyslový KEY-BAK 

#7LSC Průmyslový KEY-BAK ideální do provozu, pro uchycení pracovních pomůcek. Ocelový řetízek, kovová základna. Jednoduchá montáž. Vhodné pro sklíčidla vrtaček, kalibry.


zvětšit obrázek: #36 ID MINI-BAK

#36 ID MINI-BAK 

MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, například ID karet. Bílá barva, připevnění pomocí špendlíku.

zvětšit obrázek: #54HD ID MINI-BAK

#54HD ID MINI-BAK 

MINI-BAK #54HD ID je šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, například ID karet, vstupních karet, vizitek či chipů. Šedá barva, připevnění retraktoru na oblečení pomocí klipu.


zvětšit obrázek: #69T ID MINI-BAK

#69T ID MINI-BAK 

MINI-BAK #69T ID je šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů systémem TwistFree, zejména ID karet, vstupních karet nebo vizitek. Červená barva, připevnění retraktoru na oblečení pomocí krokodýlka.

zvětšit obrázek: #217 ID MINI-BAK

#217 ID MINI-BAK 

MINI-BAK #217 ID šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů, například ID karet, vstupních karet, vizitek či chipů. Fialová barva. Mini-Bak se připevňuje pomocí klipu.


zvětšit obrázek: #220 ID MINI-BAK

#220 ID MINI-BAK 

MINI-BAK #220 ID je šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů zejména ID karet, vstupních karet, vizitek nebo čipů. Transparentní barva, na zadní straně vybaven magnetem.

zvětšit obrázek: #215 ID  MINI-BAK

#215 ID MINI-BAK 

MINI-BAK #215 ID je šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů zejména ID karet, vstupních karet, vizitek nebo čipů. Zelená barva. Upevnění pomocí špendlíku.


zvětšit obrázek: #5SK Original KEY-BAK

#5SK Original KEY-BAK 

Model s kovovou sponou na opasek. Chromový přední kryt. Retraktor určený pro nejnáročnější podmínky a použití. Ideální pro škrtátko na zapalovní autogenu. Škrtátko není součásti balení.

zvětšit obrázek: #53 MINI-BAK

#53 MINI-BAK 

MINI-BAK šikovný, malý pomocník pro uchycení drobných předmětů pomocí ocelového kroužku. Bílá barva, připevnění pomocí klipu.


zvětšit obrázek: #1BSC-FH Original KEY-BAK

#1BSC-FH Original KEY-BAK 

24"" kroužek a záložka, černá přední část, háček, sáček"

zvětšit obrázek: #481TCS-HD Průmyslový KEY-BAK

#481TCS-HD Průmyslový KEY-BAK 

Model s možností nalepení na různé povrchy. Chromový design umocňuje robustní vzhled. Retraktor určený pro náročné podmínky a použití. Ocelové nerezové lanko.


zvětšit obrázek: T-REIGN - Outdoor TRHDST
AKCE
NOVINKA

T-REIGN - Outdoor TRHDST 

TRHDST je outdoorový retraktor pro běžné použití. Ocelové lanko umožní připevnění prakticky každého předmětu, který nechcete ztratit.

Produktů na stránku:
 

Kontakty

DREXX s.r.o.
Líský 72
273 76 Pozdeň
Česká republika

Tel.: +420 313 574 808
E-mail:
GPS 50°14'53.700"N
13°55'51.000"E

Aktuality

27.10.2018

PLATBA KARTOU

Pro zvýšení komfortu našich zákazníků, zavádíme možnost platby kartou při převzetí zboží na naší provozovně v Líský.
5.3.2018

IWA Outoor Classics 2018

Jako každý rok na veletrhu v termínu: 9.-12.3.2018
17.8.2017

SLOVENSKO-platba v EUR

Pro zákazníky ze Slovenska nabízíme možnost platby v EUR na účet ČSOB v Bratislavě.

banner-203x200
 

Uživatel

Přihlašovací jméno

Heslo

Registrace | Zapomněli jste heslo?